Bitpanda je v Evropě poměrně známá směnárna, která sází na jednoduchost a nízké poplatky. Aby stabilně navyšovala počet aktivních klientů, nabízí novým zákazníkům, kteří se rozhodnou u Bitpandy investovat, poměrně lákavou nabídku v podobě 15 EUR zdarma.

Jak na to? Podívejte se na následující článek.

Jak získat 10€ zdarma

Bitpanda nabízí všem uživatelům, kteří si verifikují účet a nakoupí kryptoměny v hodnotě minimálně 25$, bonus v hodnotě 10€. Za ty můžete nakoupit další kryptoměny a pak, pokud máte zájem, veškeré krypto poslat na svou jinou peněženku.

Pro registraci použijte tlačítko níže. Jakmile budete úspěšně zaregistrováni, budete muset provést verifikaci. Pokud nemáte ke svému počítači připojenou webkameru, doporučuji stáhnout mobilní aplikaci a verifikaci dokončit přes mobil.

Verifikace je jednoduchá a rychlá, skrze aplikaci natočíte krátké video, kde musí být vidět váš obličej. Poté se na obrazovku telefonu vypíšou pokyny, jako třeba otočte hlavou doleva nebo přečtěte konkrétní 3 čísla. Po dodržení všech pokynů počkáte několik minut na ověření a můžete nakupovat.

Jak nakoupit kryptoměny na Bitpanda

Pokud chcete na Bitpandě nakupovat, musíte nejdříve vložit takzvanou fiat měnu, tedy nejčastěji eura. Peníze vložíte jednoduše kliknutím na tlačítko deposit, poté vyberete požadovanou měnu (Euro) a následně si vyberete z možností plateb.

Já osobně doporučuji 2 typy vkladů. První, rychlejší, je vklad kartou. Peníze máte na účtu v podstatě ihned, nevýhoda je však ta, že zaplatíte 1,5% za vklad. Při vkladu 25€ teda zaplatíte 37 centů poplatek. To stále není mnoho, například Coinbase má poplatek za vklad kartou dvojnásobný.

Druhým způsobem je SEPA platba. Ta je bez poplatku, jen trvá pár dní, než se vám peníze přičtou na účet. Doporučuji pro všechny, kteří na investici nespěchají.

Jakmile tedy máte peníze na účtu, stačí vybrat, kterou kryptoměnu chcete nakoupit a poté potvrdit nákup. Bonusových 10€ by se vám mělo ihned přičíst do vaší balance a tyto peníze jsou opět volné k další investici.

Jak získat 5€ zdarma

Nejspíš jste si všimli, že článek nabízí 15€ zdarma a zatím jste dostali bonus pouhých 10€. Co tedy ten zbytek? 5 euro Bitpanda nabízí všem, kteří projdou kvízem v jejich akademii.

Jakmile tedy máte nakoupeno a připsán bonus 10€, můžete se podívat na tuto stránku, kde vás Bitpanda provede výukou o kryptoměnách obecně. Na konci výuky je k dispozici kvíz, po jehož splnění obdržíte 5€ v tokenu BEST.

Po prokliku odkazu výše stačí jen zvolit tlačítko Start learning. Dále můžete studovat kryptoměny, ale rovnou můžete také přejít na kvíz (begginer test). Zde vás čeká 15 otázek, z nichž musíte na alespoň 12 odpovědět správně. Kvíz můžete opakovat do té doby, než jej úspěšně splníte. Poté dostanete na účet 5€ v Bitpanda tokenu BEST.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *