O tomto stále poměrně novém kasínu jsem psal již ve starším příspěvku o vydělávání pomocí mobilních her. BetFury od té doby ušlo další kus cesty a svým hráčům nabízí stále lepší výhody, díky čemuž jej doporučuji sledovat a právě proto jsem napsal tento podrobný článek, který vám odpoví na většinu základních otázek.

Na začátek ovšem musím varovat, že jde o hazardní hru a lidem se slabší vůlí a sklonem k pálení peněz v podobných záležitostech moc nedoporučuji zde vkládat peníze. Každopádně nějaké dolary zde dostanete zdarma a vybírat je smí každý, kdo má peněženku, například na Coinbase :).

Co je Betfury

Jak už název článku napovídá, Betfury je internetové kasíno. A to takové, ve kterém hrajete za různé kryptoměny. Dnes je v nabídce celkem 7 měn, které můžete použít jako platidlo v desítce IN-HOUSE hrách, tedy hrách speciálně vytvořených pro Betfury, a nebo můžete vyzkoušet další desítky her, které jsou v běžných kasínových hernách.

Výběry a vklady probíhají jednoduše přes tlačítko Deposit či Withdraw. Peníze jsou v podstatě instantně na účtu s možností hry. Můžete si vybrat vklad sedmi různými cryptoměnami, pravděpodobně však využijete jednu ze čtyř nejznámějších – Bitcoin, Ethereum, Binance Coin a Tether. Jen nezapomeňte, že musíte deposit adresa musí odpovídat měně, kterou tam posíláte (pokud posíláte na bitcoin adresu, musíte poslat bitcoiny).

Free boxy s penězi zdarma

Z nabízených akcí začnu rovnou s tou, díky níž se na Betfury registruje většina lidí. Jsou to free boxy, které každých dvacet minut nabízejí určitou částku v kryptoměnách zdarma. Ihned k použití na kteroukoliv z nabízených her!

Momentálně jsou dostupné tyto dva Free Boxy. Stačí kliknout na tlačítko WTHDRAW, vyplnit captcha a peníze máte připsané na účtu.

Bonusy

Betfury nabízí také širokou škálu bonusů, pojďme se podívat na ty nejzajímavější.

Buy Box

Kromě free boxů si můžete některý box také zakoupit a po určitou dobu z něj vybírat nákupní cenu + profit. Boxů není neomezeně a lidé je rychle vykupují, proto doporučuji sledovat stránku s box pravidelně.

Box si můžete koupit na po dobu 7 či 30 dní, čím déle jej držíte, tím více peněz nakonec dostanete.

Zde můžete vidět mnou zakoupené dva box, přičemž jeden je stále k mání

Cashback

Za hraní dostáváte část vašich utracených krypto zpět. Ty můžete vybrat každý týden v sekci My Cashback. Ze začátku dostáváte 2% z vašich veškerých poplatků nazpět. Čím více hrajete, tím více procent nazpět dostanete (až 25%).

Staking

Staking je velice zajímavý bonus, herna totiž vyplácí část svého profitu zpět všem hráčům, kteří drží jejich BFG tokeny. A jak tyto tokeny získat? Opět pouhým hraním. Kromě cashbacku totiž získáváte také poměrnou část těchto tokenů, které můžete mít na svém účtu, ale také s nimi můžete hrát a rozmnožit je.

Pouze za to, že je máte na účtu však dostáváte každý den část každé z měn, které Betfury nabízí.

Další bonusy

Kasíno samozřejmě nabízí spoustu dalších bonusů, náhodně můžu vybrat kola štěstí, do kterých získáváte vstupenku opět ve chvíli, kdy prosázíte určitou sumu. O jackpotech téměř v každé hře ani nemluvě.

Pro vášnivé hráče jsou k dispozici také denní tasky, díky kterým si můžete přijít na další bonusové peníze. Jak vidíte, je toho spousta, a hernu si velice rychle oblíbí všichni. Ať už na podobných kasínech hrajete pravidelně, nebo jste hráči sváteční. Díky Free boxech si Betfury kasíno a jeho hry může vyzkoušet každý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *