Existuje spousta aplikací, kde za různou aktivitu dostanete část určité kryptoměny. Téměř vždy jde v přepočtu o pouhý zlomek dolarového centu. V tomto článku jsem se zaměřil na ty nejlepší na trhu. Pojďme tedy na to!

Většina aplikací vyplácí v různých kryptoměnách, proto musíte vlastnit nějakou Crypto Wallet. Na většinu vám bude stačit Coinbase peněženka, ale vřele doporučuji zaregistrovat Guarda Wallet, která nabízí více různých kryptoměn, například DOGE.

Začneme zlehka, a to mobilní aplikací, která vás odměňuje každou hodinu za krátkou aktivitu. O Free Bitcoin Cash jsem se krátce zmínil v článku o výdělku pomocí mobilních her, zde vám tento projekt popíšu podrobněji.

Hlavní způsob, jakým zde přijít k nějakým penězům, je hourly claim. Každou hodinu můžete z menu zvolit tuto položku a pak roztočit něco jako kolo štěstí. Vždy máte dvě roztočení, další se však dají přidat shlédnutím reklamy.

Kromě čísla znázorňujícího počet Satoshi můžete vytočit také znak bitcoinu, což vás přenese do druhé úrovně, kde se losuje o větší částku. Ve druhé úrovni je vždy ještě jeden znak bitcoinu se zlatým pozadím, který vás přenese do nejvyšší úrovně, kde máte možnost vyhrát 10 000 Satoshi.

Free Bitcoin Cash, výdělek na mobilu
Zde jsem se dostal do druhé úrovně, kde jsem vytočil 150 Satoshi

Nakonec stačí jen kliknout na nejvyšší vylosovanou částku a tu vybrat.

Částka vytočená v hourly claim se pohybuje od pár desítek až po 10 000 BCH Satoshi, což je v přepočtu něco kolem 4 dolarových centů. Nejde tedy o velkou sumu, možností výdělku je zde ale více více.

Dalším způsobem, jak vydělat nějaké BCH Satoshi, je Bonus Claim. Zde můžete za shlédnutí reklamy vytočit dalších pár Satoshi. Bonus Claim můžete denně využít vícekrát, a to bez hodinového čekání.

Zde jsem vylosoval ze tří možností 50 Satoshi

Tímto způsobem lze denně vydělat pár tisíc Satoshi. Nic závratného, naštěstí je tu toho více a díky tomu není problém týdně vybírat až desetitisíce Satoshi.

Tím dalším způsobem jsou OfferWalls. Na výběr máte AdGem OfferWall a PlayTime OfferWall. První zmíněné vás odmění za stáhnutí mobilní hry a splnění požadavku – například vylepšení některé budovy ve hře na určitou úroveň. Odměna je jednorázová a platí pouze tehdy, pokud jste už hru nehráli.

PlayTime Offer mi přijde jako vhodnější volba. Jste totiž vypláceni pravidelně za to, že hrajete jednu z nabízených her. Výdělek se pohybuje často až v tisících Satoshi za pár minut ve hře. Odměna se obnovuje a každý den si tak můžete přijít k několika tisícům Satoshi.

Za 7 minut ve hře Township dostanu 1000 Satoshi

Na výběr jsou momentálně tři hry, pokud máte dostatek času, tak už bude jistě výdělek ve Free Bitcoin Cash stát za to.

Jak vybírat výdělek na peněženku

Peníze z této aplikace chodí automaticky každý týden, pokud přesáhnete celkovou částku 10 000 BCH satoshi. Stačí tedy přidat adresu vaší peněženky.

Zde však pozor! Nesmí to být adresa v tzv. legacy formátu, jako je třeba na Coinbase. Doporučuji zaregistrovat Guarda Wallet, kde správnou adresu získáte.

2. Free Litecoin

Free Litecoin je v podstatě stejná jako předchozí Free Bitcoin Cash. Je od stejných tvůrců a jediné, v čem se liší, je to, že vyděláváte Litecoiny.

Pokud tedy z nějakého důvodu máte raději tuto měnu, stáhněte si tuto aplikaci. Nebo stáhněte obě dvě a zdvojnásobte svůj výdělek!

3. Cointiply

Cointiply je poměrně dobře nadesignovaná aplikace, která platí za různou aktivitu. Za tu jste placeni v Coinech, které se poté smění za část bitcoinu.

Cointiply, výdělek mobilem

Free Coin Spin

Jednou za 12 hodin můžete vytočit číslo od 1 do 100 00. Poté dostanete odměnu v coinech podle toho, jaké číslo vytočíte.

Watch Daily Videos

Zde se jedná o běžné shlédnutí reklamy, za které dostanete 12 coinů. Můžete se podívat až na 14 videí denně.

Paid to Click Ads

Zde rozklikáváte jednotlivé reklamy. Odměna v coinech závisí na tom, jak dlouho musíte reklamu sledovat, než ji potvrdíte. Jako potvrzení musíte kliknout na jeden obrázek z pěti, který odpovídá slovu pod nimi. Jak můžete vidět na obrázku níže, zde je potřeba kliknout na ikonku s medicínou.

Cointiply má samozřejmě i běžné Offer Walls, kde stahujete aplikace či hry a za splnění podmínek dostanete větší odměnu v coinech. Doporučuji prohlédnou celou nabídku

4. Current

Ve světě již poměrně známá aplikace, která nedávno dosáhla 10 miliónů uživatelů. V Česku prozatím Current moc lidí nepoužívá, a je to určitě škoda. Co tato aplikace vlastně umí?

Current platí za poslouchání hudby. Ano, tak je to jednoduché. Zatímco za Spotify Premium platíte měsíční poplatek, Current platí vám. Samozřejmě zde není takový hudební výběr a živit se posloucháním hudby asi nebudete, ale někomu to může přijít vhod.

Current, poslouchejte rádio a vydělávejte za to

Za poslech získáváte body a ty následně měníte za dolary na PayPal či jiné věcné ceny. Samozřejmě je zde více možností výdělku, stejně jako u ostatních aplikací tohoto typu. To už bych však nechal na samotný článek. A nebo to vyzkoušejte sami :-).

5. PI Network

PI Network je, jak její majitelé tvrdí, první digitální cryptoměna, kterou můžete těžit pomocí mobilu. Momentálně má aplikace už 13 milionů zaregistrovaných Pionýrů, z nichž mnoho těží π (tak se označuje PI Network měna) každý den.

A jak to vlastně celé funguje? Po registraci si jen aktivujete „těžení“ π, a po dobu 24 hodin vyděláváte natěženou měnu. Po uplynulé době musíte opět aktivovat. Počet vytěžených π závisí na tom, kolik máte v síti přivedených Pionýrů.

PI Network, těžte cryptoměny pomocí mobilu

A kdy můžete vytěženou měnu směnit za peníze? Momentální cena jednoho π je NULA. To by se ovšem mělo změnit ve chvíli, kdy se PI Network dostane na burzu. Odhady, kdy tomu tak bude, jsou různé. Nikomu však nic nebrání k tomu, aby už poctivě každý den sbíral své π. Je to zdarma a aktivace těžení stojí asi 10 sekund času denně.

Pro registraci potřebujete zadat číslo doporučitele. Budu rád, když použijete kód NAKRYPTO.

Seznam budu průběžně aktualizovat o nové a výhodné možnosti výdělku na mobilu. Ať se to sype! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *