Hráči pokru to v mnoha zemích (Česko nevyjímaje) nemají lehké. Z dostupných online heren je zde možnost hrát na Pokerstars, PartyPoker nebo na české SynotTip herně v prohlížeči. Mnohé herny díky obtížnému získání licence nedovolují českým hráčům registrace.

Mnoho lidí to řeší obcházením, jako registrace v zahraničí či pronajímání cizích účtů. Tohle tady však nechci řešit. Už je to pár let, co je zde pokerová herna CoinPoker, která přijímá a vyplácí pouze v kryptoměnách. Stále jde o poměrně čerstvou novinku, kde nehrají tisíce hráčů, ale o to horší jejich kvalita je. Není to však jediná herna, kde můžete zhodnotit své crypto portfolio, ale o tom více v článku.

Blockchain.poker

Předtím, než se rozepíšu o Coin Pokru, bych rád zmínil méně známou, ale o to přístupnější hernu. Blockchain poker vám nabízí přístup do hry zdarma bez jakéhokoliv vkladu.

Ihned po přihlášení doporučuji kliknout vpravo na horní menu, tam vyberte Profile a dále Settings. Změňte si jméno podle svého výběru a také změňte heslo pod tlačítkem Change password. Nadále se na stránku budete přihlašovat tímto jménem a heslem. Jako preferovanou měnu si zvolte Bitcoin (BTC).

Na úvod dostanete 50 satoshi, což vychází na pouhých 0.8 centů, ale jak jsem říkal, je to zdarma :-). A výhoda spočívá v tom, že pokud všechny satoshi prohrajete, můžete si je co 3 minuty obnovovat. Proto zpočátku doporučuji zapomenout na různé strategie a jít allin každou handu, dokud nebudete mít trochu větší sumu. Mně se tímto stylem povedlo za zhruba půl hodiny necelý cent rozmnožit na 1,5$.

K dispozici jsou také freeroll turnaje, díky kterým si můžete opět trochu přilepšit konto a nakonec přejít na vyšší hry. O tom, že herna není jen o centech svědčí to, že tam pravidelně můžete u stolu potkat hráče se stodolarovými vklady.

Samozřejmě můžete na hernu snadno vkládat a vybírat pomocí oblíbené krypto peněženky.

Coin Poker

CoinPoker je dílem mnoha lidí, kteří věří v budoucnost krypto měn a proto u nich máte otevřen účet pouze v měně CHP (nově také USDT), což je cryptocurrency vytvořená pouze za účelem hraní na této herně. Momentálně se její hodnota pohybuje okolo 0,005$, takže něco přes 10 haléřů.

Pokud se podíváme na běžně hrané variace, najdete zde samozřejmě cash game stoly, turnaje, ale také oblíbené Spin&Go. Podívejme se na tyto hry podrobněji.

Cash game

U cash game stolů je zvykem, že jsou zaplněné stoly s nejnižšími limity, tedy 2.5/5, 5/10, 10/25 a 25/50 CHP. V převodu na české koruny je to 25/50 haléřů, 50 h/1 kč, 1/2.5 kč a 2.5/5 kč. Samozřejmě je možné hrát i vyšší limity, a to 250/500 CHP, tedy 25/50 korun za malý a velký blind. Z variant se hrává NL holdem a PL omaha. Začínají se plnit také stoly stále oblíbenější varianty Pineapple.

Turnaje

Turnaje jsou asi to nejlepší, co jsem na herně zažil. Spousta špatných hráčů, méně lidí a tím pádem menší variance. I když jde o menší sumy, pokud máte dostatek času, tak se s menším počátečním vkladem můžete vyšplhat na hezký měsíční přivýdělek v řádech několika (snad i desítek) tisícikorun.

Turnaj na krypto herně CoinPoker.
Ukázka jednoho z pravidelných turnajů na herně

Nejdražší turnaje jsou za 25000 CHP, což je v převodu na české 2500 korun. Samozřejmě jsou dostupné freerolly (turnaje zdarma) na pravidelné bázi.

Spin&Go

Spin and go turnaje asi netřeba představovat. 3 hráči u stolu soupeří o náhodně vylosovanou výhru, zvítězit může jen jeden. Zde se turnaje jmenují Cosmic Spins a částka pro vstup je od 250 do 10000 CHP (2.5 korun až 1000 korun.

Oblíbené Spin&Go turnaje

Sázení

Na CoinPoker aplikaci můžete i sázet na sportovní zápasy, tato funkce je zatím v beta verzi.

Vstupní bonus na CoinPoker

Jako mnoho jiných, i herna CoinPoker nabízí vstupní bonus, a to 1000 CHP (100 korun). Stačí vložit a odevzdat na poplatcích alespoň 100 CHP. Nebo můžete zkusit vyhrát pár CHP ve freerollech a za vyhrané peníze pak hrát. Nárok na bonus máte i bez předchozího vkladu.

Pro výběry i vklady můžete použít BTC nebo ETH. Nejjednodušší je posílat na jejich uvedenou adresu částku v bitcoinech (například přes Coinbase) a herna vám poslanou částku převede na CHP.

Další výhody krypto pokru?

Herna CoinPoker také pořádá pravidelný žebříček, ve kterém každý týden odměňuje pravidelné hráče. Na cash game stolech (Holdem a Omaha) až 7500 korun pro prvního, v turnajích 5000.

Jak vidíte, důvodů, proč CoinPoker vyzkoušet, je dost. Mají vlastní software, vlastní hráče, kteří jsou z většiny velcí amatéři, a spoustu oblíbených formátů, které můžete hrát po celý den. Navíc je dostupná i aplikace na mobil pro iOS i Android, která, oproti jiným hernám, běží opravdu skvěle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *