Pamatujete na staré klikačky, autosurfy, emailovky nebo surfbary? Bude to zhruba 15 let, co to byl opravdový boom a lidé klikali na reklamy za pár centů a po měsících klikání vybírali pár dolarů na podobně pochybné internetové peněženky. Pokud jste ve správné době nenarazili na klikačku vyplácející v bitcoinech, asi jste moc touto aktivitou nevydělali. Dnes se doba posunula a klikání na reklamu odměněnou jedním centem mnoho lidí nevzrušuje. Většina podobných „byznysů“ se dnes přesunula na mobilní platformy, je zde více mladistvých, kteří mají spoustu času na podobné kratochvíle. Rozhodl jsem se na přivýdělky s pomocí mobilu zaměřit a jako výsledek píšu tento článek o tom, jak vydělávat hraním mobilních her za odměnu.

Vydělávejte mobilem

Pokud budete vyhledávat platící mobilní aplikace na vlastní pěst, rychle to vzdáte pod přílivem nekonečného množství výdělku za minimální práci. K tomuto přesvědčení často dopomáhají reklamy na aplikace, kde vždy lidé (herci) vytočí v kole štěstí jackpot, vyškrábou z losu jackpot nebo jim prostě od aplikace přijde SMS, že vyhráli… no, jackpot. Většinou však spíš jen odklikáváte reklamy a k výdělku v podobě pár dolarů se dostanete za několik měsíců. Paradoxně mi přijde, že většina mobilních appek, které slibují výdělky, platí za váš čas daleko méně, než tomu bylo kdysi. Většinu „výdělků“ jsem tedy ani nezkoušel instalovat a po krátkém zkoumání zavrhl.

Jak vydělávat hraním mobilních her

Nechtěl jsem však zavrhnout celý mobilní segment a když už jsou výdělky tak malé, tak jsem hledal něco, u čehož se člověk neunudí stálým klikáním na reklamy. No a pak jsem narazil na takzvané Rewards App. Jde o firmu, která funguje jako zprostředkovatel (affiliate) mezi vámi a vývojáři aplikací – většinou her. Takových aplikací je opět ke stáhnutí nesčetně. Na všech je ale na pár výjimek stejná nabídka her i jejich výplatní hodnota a jelikož za každou hru dostanete odměnu pouze jednou, je zbytečné fungovat na více Reward aplikacích současně. Osobně bych doporučil 1-3 appky zároveň, a to i z toho důvodu, že téměř každá má výplatní minimum a není dobré mít roztříštěné peníze, které nemůžete vybrat. Ale pojďme si raději vysvětlit, jak to celé funguje.

Jedna z nejčastějších her, za které dostáváte odměnu.
King of Avalon – Jedna z nejčastějších a nejlépe odměňovaných her na Cash Rewards App

Naprostá většina mobilních her je free-to-play. Znamená to, že hry můžete zdarma stáhnout a hrát, ale také si za peníze přikupovat výhody. Právě o takové hry jde i na těchto Rewards Appkách. V nabídce najdete různé hry, nabízenou odměnu v bodech (směnitelných za peníze) a požadovanou akci, kterou musíte ve hře splnit. Často jde o dosažení konkrétní úrovně nebo vylepšení budovy, opět na určitou úroveň.

Tip: Pokud jste hraví a rádi si hraním vytvořit pasivní příjem, zkuste využít šanci zhodnotit 50$, které dostanete zdarma od Coinbase!

Pokud tedy hrajete mobilní hry tak jako tak a rádi byste za svůj koníček dostali zaplaceno, určitě můžete zkusit tento způsob. A kolik za to platí? Číslům se budu věnovat v samotném rozpisu aplikací, ale odměny za splnění akce ve hře se pohybují od 2$ až do 10$ za hru. Čím větší odměna, tím déle vám to logicky bude trvat. Dosáhnutí k odměně mi však u žádné z her netrvalo déle než 1 měsíc (což je často maximální doba, za kterou musíte akci splnit). Osobně jsem měl v jednu chvíli nainstalováno 3 – 5 aktivních her, které jsem po splnění doplňoval jinými a po jednom měsíci si nechal poslat ~30$. Podle mě vcelku jednoduchý přivýdělek, pokud rádi hrajete mobilní hry. Jedinou nevýhodu spatřuji v tom, že nabídka her není zas tak velká a určitě bych tak nemohl odehrát každý měsíc tolik her, jako jsem odehrál v prvním měsíci.

Doporučená Rewards aplikace

Make Money Free Cash App

Pokud tento článek čte někdo znalý podobným aplikacím, jistě mi promine, že nezmiňuji jednoho z průkopníků na tomto poli, a to Cash Pirate. Tato aplikace se mi zdá již poněkud zastaralá a nemá takovou nabídku, jako ostatní.

Tak tedy proč tahle aplikace, zkráceně Make Money? Zaujala mne dobrou nabídkou her, celkem dobrým kurzem a rychlým odesíláním peněz. Výběr je však možný až od 5$ a pouze na Paypal.

NázevMake Money Free Cash App
Výplata5$
Odměna za hru1$ – 10$
Převod bodů (boltů)1000 bodů = 1$
Výplata na PayPal
Promo kód pro body navíc zdarmaKTGK7V

Free Bitcoin Cash

Další aplikace, která sice nenabízí tak vysoké odměny, ale má plné portfolio her a navíc si můžete pár drobných vydělat i jiným způsobem.

Aplikace opět běží jen na telefonu a za hraní dostáváte Bitcoin cash satoshi. Výběr je automatický každé úterý na vámi vybranou peněženku, a to od 10000 satoshi. To dělá v přepočtu nějaké 3 centy.

Za jednu splněnou hru máte v průměru 100 až 400 tisíc satoshi. Na rozdíl od Make Money Free Cash App zde dostáváte satoshi navíc každou hodinu při hourly claim, kde náhodně vytáčíte satoshi v hodnotě pár stovek. Více roztočení získáte shlédnutím reklamy. K dispozici je také bonus claim, kdy si můžete vytočit pár satoshi za shlédnutí reklamy.

Poslední unikátní věcí na Free Bitcoin Cash je Playtime OfferWall, kde pravidelně dostáváte satoshi hned po pár minutách strávených ve hře. Momentálně jsou v nabídce hry Township, Homescapes a Gardenscapes. Pokud jste ještě tyto hry nehráli a máte zájem, doporučuji právě přes tuto aplikaci.

NázevFree Bitcoin Cash
Výplata10000 satoshi BCH
Odměna za hru100k – 400k satoshi
Převod bodů (boltů)10000 satoshi ~ 3 сenty
Výplata na Coinbase

Adresu své peněženky si přidáte v menu pod políčkem Control Panel, pozor však na to, že to musí být Bitcoin Cash peněženka (BCH), ne Bitcoinová (BTC). I ta však lze snadno nastavit v Coinbase, takže to není velký problém.

BetFury

Zde malá odbočka, pokud vás baví spíše hazardní hry. BetFury je kasíno s kryptoměnami. Tohle kasíno má vlastní hry, které můžete hrát zcela zdarma.

Tip: Pokud vás baví kasínové hry, vyzkoušejte také blockchain poker, kde můžete vydělávat online pokerem úplně zadarmo.

Každých 20 minut si totiž můžete vybrat 10 satoshi, za které můžete hrát. Celkem lze denně vybrat zdarma satoshi v hodnotě 0.00000720 bitcoinu, což je 14 dolarových centů. Nic moc, ale zdarma a centy můžete ihned rozmnožit na nějaké z nabízených her :).

Bitcoin kasíno zdarma
Po kliknutí na Free BTC si zde můžete vybrat 10 satoshi

Samozřejmě lze do kasína také vložit vlastní finance, ale doporučuji být opatrný, přece jen nejde o nic jiného, než hazardní hry.

Update: dnes již je cena v Satoshi snížena na 1.25 a celkem si za den můžete vydělat 90 Satoshi. Je však možnost vykliknout ještě jeden box s BNB, což je nakonec ještě výhodnější. Pro více informací o kasínu se podívejte na tento článek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *