Co byste řekli na aplikaci, která vám bude vyplácet peníze za to, že surfujete na internetu, případně jen máte počítač či mobil k internetu připojen?

Ano, taková aplikace existuje, funguje velmi jednoduše a po nainstalování začínáte vydělávat. Více čtěte v následujícím textu.

Honeygain

Honeygain je aplikace, která využívá nevyužitých vašeho internetového připojení. Vše běží v pozadí, nemusíte nic hlídat ani kontrolovat, a co je nejdůležitější, nezaznamenáte žádný pokles výkonu, ať už internetového či výkonu vašeho PC či mobilu.

Aplikaci můžete nainstalovat na počítač (Windows nebo Mac), ale také na Android zařízení. Každý den se vám do statistik ukládá, kolik dat bylo na Honeygain odesláno a ty se převádějí na dolary. Čím déle jste tedy připojeni k internetu, tím více můžete vydělat.

Kolik to vydělá?

Určitě se tedy ptáte, kolik to vydělá. Možná některé zklamu, ale stovky dolarů měsíčně to nebudou. Jde spíše o přilepšení. Jednou za pár měsíců si však můžete dopřát lepší večeři v restauraci nebo tím občas splatíte nějaké účty, třeba ty za internet.

Jak už jsem zmiňoval, vždy záleží na tom, kolik dat Honeygain pošlete. Pokud je to 1 GB, tak se vám na účet připíšou 3 dolary měsíčně, pokud 3 GB, tak 9$. A tak to jde dále, na spočítání stačí trojčlenka :-). Já osobně odvádím okolo 1 GB, takže si na svou výplatu nějakou dobu počkám, jelikož ta je nastavena na 20$. Nic mě to však nestojí a centy se to postupně plní.

Do Honeygain je možné přidat až 2 zařízení, takže můžete vydělávat pomocí PC a mobilu najednou, takže dvojnásobný přínos.

Společně s Honeygain skvěle funguje prohlížeč CryptoTab. Další pasivní příjem za běžné používání internetu!

Jak se do Honeygain registrovat?

Registrace je, stejně jako vše ostatní okolo Honeygain, velice jednoduchá. Stačí kliknout na tlačítko níže, které vás odkáže na novou stránku, tam opět kliknete na tlačítko Claim $5 now a na další stránce už jen vyplníte email a heslo a kliknete na Sign up.

Poté jen stačí potvrdit došlý email a v administraci samotného Honeygain stáhnout, nainstalovat a spustit aplikaci. Hotovo. Nic víc neděláte a peníze se vydělávají. V liště na vašem PC si poté dvojklikem můžete otevřít stránku Honeygain s vaším účtem a kontrolovat výdělek.

Registrační bonus

A co že znamená to Claim $5 now? Jde o registrační bonus, který obdržíte při registraci přes tlačítko výše. Začínáte tedy rovnou s 5 dolary a už zbývá jen 15 dalších do první výplaty. O výplatu si můžete požádat na PayPal pokaždé, když přesáhnete 20$.

Nově si můžete každý den na Honeygain vykliknout bonus, který se většinou pohybuje od 20 do 50 kreditů, což je mírné zlepšení k vaší vydělané částce.

Pokud vás zajímají podobné možnosti výdělku, zkuste nové BetFury kasíno, které sice vyžaduje vaší aktivitu, ale o to více peněz ve výsledku nabízí.

16 thoughts on “Aplikace, která platí za to, že jste online

 1. Lucie napsal:

  Ahoj, budu platit víc za internet měsíčně? Děkuji za odpověď 🙂

  1. Administrátor napsal:

   Ahoj, v případě, že si budeš platit internet pouze kvůli Honeygain, tak určitě ano :-). Je to spíše doplňková služba pro ty, co by i bez ní měli počítač zapnutý. A mimochodem, Honeygain funguje i na mobilu.

 2. Zbyňa napsal:

  dobrý den, po zapnutí se mi objevuje hláška Unusable network, nevíte prosím co to znamená?

  1. Administrátor napsal:

   Dobrý den, znamená to, že vaše síť nelze ke sdílení nevyužitých dat pro Honeygain použít. Možná zkuste stáhnout aplikaci do mobilu a ten připojte jinde. Vyzkoušíte, kde Honeygain funguje. Zpravidla ale běží na všech domácích sítích, já se s tímto problémem ještě nesetkal.

  2. Pitris napsal:

   Zdravím, to máš smůlu, stejně jako já. Máš veřejnou IP adresu, což sice přináší řadu výhod, ale včeličky na typu připojení ,, Datové centrum“ nepojedou.

 3. Michal napsal:

  Můžu se zeptat jestli si můžu vzít tech pet dolarů a odhlasit se. A nebereto penize

  1. Administrátor napsal:

   Peníze bohužel ihned vybrat nemůžete, to až jakmile dosáhnete 20$.

 4. Prokop Fialka napsal:

  Dobrý den, jak smazat haneygoin, stáhlo se mi několik launchrů a píše mi to že už to není ve složce plocha. Co mám dělat?

  1. log me in hamachi napsal:

   Dobrý den, pokud máš windows tak vyhledej v okénku hledat v nabídce start honeygain.

 5. Eva napsal:

  Dobrý den, píše mi upozornění,že tento soubor by mohl poškodit systém v mém mobilu.

  1. GamerHDlive napsal:

   Ne,nic ti to nepoškodí píše se to tam protože to není autorizovaný obsah

 6. Jáchym Cahel napsal:

  Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli když budu mít zapnutou aplikaci HONEYGAIN tak jestli se mi někdo nabourá do PC a bude si vyhledávat informace na mojem PC.

 7. Cihla Veliká napsal:

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli těžení funguje když třeba koukáte na YouTube nebo jen když máte telefon vypnutý a zaplou WiFi, protože já nevidím že by mi něco přibývalo.

 8. julij kysela napsal:

  dobrý den mám problém už včera jsem koukal na honeygain a nic jsem nenatěžil a ani dnes a přitom před par dni jsem těžil úplně normálně

  1. Tom napsal:

   mám úplně stejný problém. předtím to běželo a od včerejška nic.

   1. julij kysela napsal:

    no a co stím dnes jsem na to koukl znova a něco málo jsem natěžil ale už to není jak na začátku předtím jsem za jeden den dokázal natěžit 884,24mb a dnes je to jenom 3,95mb což mě hodně mrzí……….

    prosím o pomoc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *